CHAKA STUDIO

Teslimat ve İade

 1. Değerli müşterilerimiz,

  chaka-studio.com sitesinden aldığınız ürünlerde iade olanağı bulunmamaktadır. Ancak ürün tarafınıza teslim edildikten sonra, 14 iş günü içerisinde aynı tutarda başka bir ürün ile değişim talep edebilirsiniz.

  Değişim talebinde bulunulan ürünün kullanılmamış, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer vb. parçaları ile birlikte) ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. Paket üzerinde herhangi bir yapışkanlı madde (bant, kargo etiketi vb.) bulunmamalıdır. Bu kriterlere uygun olmayan gönderilerin değişimi kabul edilememektedir. Değişim talebinin işleme alınabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz fatura ile birlikte "Değişim/İade Talep Formu" doldurulmuş ve imzalanmış olarak iletilmelidir.

  Model, beden ve renk değişikliği taleplerinde değişim yapılmak istenilen ürünlerin geri gönderim kargo ücreti müşterilerimize aittir. Ürünün firmamız tarafından kusurlu olması durumunda sadece aynı model, renk ve bedende değişim gerçekleşmektedir, farklı bir ürünle değişim veya para iadesi yapılamaz.

  Hijyen kuralları kapsamına giren ürünlerde değişim yapılamaz.

  Herhangi bir değişim işlemi öncesinde ürünü kargoya vermeden bizimle irtibata geçmeniz önerilir. Değişim talebi ürünün www.pictastore.com.tr tarafından teslim alınmasıyla işleme alınır.

  İptal Prosedürü

  Siparişinizi kargolama süreci başlamadan önce iptal edilmesi mümkündür. Ödemesini yaptığınız siparişlerin kargolanmadan önce iptal edilebilmesi için lütfen 1 iş günü içerisinde bizimle iletişime geçiniz. Ödemesi tamamlanmış, iptali onaylanmış ürünlerin ücreti 2-3 gün içerisinde tarafınıza iade edilir.

OBEN